درباره کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

درباره کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا، در طی نزدیک به یه دهه فعالیت در تمامی امور دندان پزشکی مانند زیابیی دهان و دندان و موارد درمانی دهان دندان فعال بوده است. مطب اصلی این دندان پزشکی در اسلامشهر واقع شده است و شعبات متعددی نیز به زودی در سراسر تهران تأسیس خواهد شد. این کلینیک به واسطه تجربه متخصصان دندان پزشکی در تمامی امور زیبایی و درمانی و به خصوص کودکان فعال بوده و همواره سعی داشته تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

 

آشنایی با موسس کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا، توسط دکتر شیدا بیابانی در سال 1395 در اسلامشهر تاسیس شد و با توجه به نیازهای مرتبت مراجعین در این سال ها ، متخصصان زیادی به این کلینیک اضافه شدند و یک تیم کامل دندان پزشکی را تکشیل داده اند.

خدمات رایگان کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

مهمترین نکته‌ای که در کلینیک دکتر شیدا وجود دارد و وجه اصلی تمایز این کلینیک با سایر کلینیک های فعال دندان پزشکی در تهران و حومه میباشد، این است که در این سالیان از بدو تاسیس تا اکنون، تمامی مشاوره های مرتبط با زیبایی و درمانی دهان و دندان توسط این کلینیک رایگان بوده و شما میتوانید با مراجعه و یا حتی تماس با این کلینیک، از مشاوره رایگان آن بهره برده و در صورت نیاز به درمان به این کلینیک مراجعه کنید.

همچنین تلاش شده محیطی آرام به همراه تجهیزاتی مدرن برای شما مراجعین محترم آماده سازی گردد تا در آرامش کامل به درمان ادامه دهید.

معرفی دکتر شیدا بیابانی ، فلوشیپ زیبایی از ایتالیا

دندان پزشک شیدا بیابانی در سال 1389 فارغ التحصیل رشته دندان پزشکی شده و دارای فلوشیپ زیبایی دندان از دانشگاه جنوا ایتالیا می باشد. دکتر بیابانی، در این سالیان اخیر پس از تاسیس کلینیک دندان پزشکی دمتر شیدا، سعی داشته بهترین دندان پزشکان را در تمامی امور گرد هم آورد تا بتواند بهترین خدمات ممکن در زمینه درمان و زیبایی دهان و دندان را به تمامی مراجعین با ضمانت کامل ارائه دهد.

دکتر شیدا بیابانی با توجه به نیاز مردم در راستای دریافت اطلاعات مفید درباره رعایت بهداشت دهان و دندان، سایت کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا را تاسیس کرده است تا بتواند بهترین خدمات را برای تمامی افراد ارائه داده و در بخش بلاگ کلینیک دکتر شیدا بیابانی، پاسخ گوی سوالات تمامی مردم در راستای رفع ابهامات و دانایی بیشتر در مورد بیماری ها، بهداشت و سایر نکات دهان و دندان باشد.

امکانات و مزایای کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

ضمانت کامل خدمات انجام شده
نوبت دهی دقیق و بدون اتلاف وقت
مشاوره و معاینه رایگان با تعیین وقت قبلی
بهترین قیمت خدمات دندان پزشکی در تهران
محیطی آرام همراه با تجهیزات مدرن

خدمات کلینیک دکتر شیدا

در کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا ، تمامی خدمات مرتبط با زیبایی دهان و دندان و همچنین تمامی امور درمانی دندان صورت گرفته و شما میتواین از لیست زیر با انواع روش درمان ، خدمات کامل کلینیک آشنا شوید. همچنین شما میتوانید با کلینیک دکتر شیدا در تماس باشید و جهت مشاوره رایگان و یا دریافت انواع خدمات نوبت خود را تعیین کنید.