خدمات تخصصی کلینیک شــیدا

 

.اولویت اصلی ما در کلینیک دندانپزشکی شــیدا، لبخند زیبای شماست. برای همین منظور بهترین متخصصان دندانپزشک را در اختیار خواهید داشت


لمینت دندان

لمینت های دندان روکشی بسیار نازک برای زیبا سازی و یا رفع نواقص عیب هایی همچون شکستگی ها ، رنگ پریدگی می باشد. مزیت آن به کامپوزیت مقاوت بیشتر و عدم رنگ پذیری است که به همین سبب طرفداران خود را دارد. در کلینیک شیدا لمینت بدون تراش ارائه میگردد و در برخی موارد ممکن است به مقدار ناچیزی و آنهم برای چسبندگی بیشتر، قسمتی از دندان تراشیده گردد.

کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر جایگزین آمالگام برای پر کردن دندان ها است. کاربرد دیگر که از مزیت های کامپوزیت ونیر می باشد، زیبا سازی لبخند شما و پر کردن فاصله های بین دندان هاست. مزیت آن نسبت به لمینت ، ارزان تر بودن آن است که میتوانید با مشاوره و معاینه از دکتر دندانپزشک خود نسبت به نوع و قیمت آن آگاه گردید..


ایمپلنت

ایمپلنت ها جایگزین مناسبی برای دندان های از دست داده هستند . مزایای ایمپلنت ها نسبت به پروتز های ثابت سبب شده تا طرفدار بیشتری داشته باشد. ماندگاری و دوام بیشتر یکی از این مزیت ها است.

ارتودنسی

نامنظمی های دندانی و برخی از مشکلات فک ها را میتوان با ارتودنسی درمان نمود. ارتودنسی انواع مختلفی همچون ثابت و متحرک دارد. اما بعد از معاینه توسط دندانپزشک بهترین نوع آن تجویز میگردد.

بلیچینگ

برای سفید شدن دندان ها، به مدت زمانی طولانی، بلیچینگ پیشنهاد کلینیک دندانپزشکی شیدا میباشد. ما با در اختیار داشتن بهترین دستگاه و کیفیت بالای مواد مصرفی، در خدمت مراجعه کنندگان خواهیم بود.

جراحی لثه

مشکلات لثه و یا بیماری های آن، باعث میشود تا سلامتی دهان و دندان به خطر بیوفتد. بیماری هایی مثل بیماری پریودنتال روش های درمانی خاص خود را دارد اما در برخی موارد نیاز است که بیمار بخاطر مشکلاتی که دارد نسبت به جراحی اقدام نماید.

خدمات درمانی

کلینیک دندانپزشکی شــیدا ، آماده ارائه خدمات در تمامی موارد سلامتی و زیبایی دهان و دندان شما است.کشیدن دندان، عصب کشی، جرمگیری، پروتز ، بلیچینگ،طراحی لبخند برخی از فعالیت های کلینیک می باشد.

 

تا به حال از خدمات کلینیک دندانپزشکی شــیدا بهره بردید ؟!
ما ضمانت می کنیم که از خدمات ما راضی خواهید بود :)


برای دریافت نوبت کلیک کنید
مشاوره با دکتر