خدمات دندانپزشکی

در کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

خدمات دندان پزشکی دکتر شیدا

کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا با بیش از یک دهه تجربه و سابقه فعالیت در تمامی امور فوق تخصصی دندان پزشکی در حال حاضر دارای دو شعبه در شمال تهران (نیاوران) و جنوب تهران (اسلامشهر) می باشد که همه روزه آماده ارائه خدمات کامل دندان پزشکی می‌باشد.

این مجموعه کلینیک ، دارای کادری مجرب و دندان پزشکان متخصص در تمامی امور دندان پزشکی مانند جراحی ، زیبایی ، ترمیم و سایر موارد هستند که شما با تعیین وقت قبلی میتوانید به هر یک از کلینیک ها به انتخاب خود مراجعه کرده و از مشاوره رایگان در تمامی امور مرتبط بهره ببرید.
تمامی خدمات دندان پزشکی دکتر شیدا با توجه به نیاز افراد و بیماران ارائه شده و تمامی تلاش مجموعه این است که با هزینه مناسب و با بهترین کیفیت تمامی خدمات زیبایی و درمانی را ارائه و ضمانت نماید.

خدمات تخصصی دندان پزشکی

کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا با دارا بودن کادری متخصص در امور زیبایی و تخصصی دندان پزشکی ، با دریافت وقت قبلی آماده ارائه کلیه امور تخصصی دندان پزشکی و زیبایی دندان از جمله ایمپلنت ، کامپوزیت ، ارتودنسی ، طراحی لبخند ، پروتز و روکش ثابت ، سفید کردن دندان و سایر خدمات می باشد.

خدمات عمومی دندان پزشکی

در تمامی شعب کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا شما میتوانید با دریافت نوبت قبلی از طریق تماس با کلینیک و یا واتساپ برای خدمات عمومی دندان پزشکی مانند ترمیم دندان ، کشیدن دندان ، جراحی دندان عقل و یا مشاوره برای درمان دردهای موضعی لثه و سایر موارد مراجعه کرده و به درمان مشکلات دندان و لثه خود بپردازید.

هزینه دندان پزشکی

تمامی هزینه های دندان پزشکی در کلینیک دکتر شیدا ، با توجه به تعرفه مصوب دندان پزشکی دریافت شده و هیچ مبلغی به صورت اضافی از بیماران دریافت نمیشود. برای استعلام و دریافت قیمت ، شما میتوانید با شماره تماس های کلینیک تماس حاصل کرده و از هر یک از خدمات دندان پزشکی و هزینه های کلی آن مطلع گردید ، اما با توجه به اینکه اعلام هزینه دقیق دندان پزشکی نیاز به معاینه پزشک متخصص خواهد داشت ، میتوانید با مراجعه به هر یک از کلینیک ها و مشاوره رایگان از هزینه دقیق درمان اطلاع کسب نمایید

مشاوره و معاینه رایگان دندان پزشکی

کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا ، برای تمامی هموطنان عزیز ، مشاوره رایگان خدمات دندان پزشکی را در نظر گرفته است تا شما بتوانید بدون پرداخت هزینه از وضعیت بهداشت دندان و دهان خود اطلاعات کامل کسب نمایید. همچنین شما میتوانید برای تمامی خدمات زیبایی دندان نیز از این مشاوره بهره برده و در طی این مشاوره ، از نحوه درمان ، طول درمان ، هزینه خدمات و سایر موارد اطلاعات کامل کسب نمایید.

مزایای استفاده از کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا
ضمانت کامل خدمات انجام شده
نوبت دهی دقیق و بدون اتلاف وقت
مشاوره و معاینه رایگان با تعیین وقت قبلی
بهترین قیمت خدمات دندان پزشکی در تهران
محیطی آرام و مجهز با دقیق ترین دستگاه ها

خدمات کلینیک دکتر شیدا