ایمپلنت دندان

در کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

ایمپلنت دندان چیست ؟

در تعریفی ساده ایمپلنت دندان جایگزین ریشه های دندان شده و به این شکل است که یک پایه قوی برای دندان دائمی (ثابت) یا قابل جابجایی ایجاد می کنند که با دندان های طبیعی شما سازگاری دارند. بسیاری از افراد با گذشت زمان بنا به دلایل متعددی همچون پیری، کشیدن دندان و یا سایر موارد؛ دندان خود را از دست می دهند. این موضوع علاوه بر این که باعث ایجاد مشکل در ظاهر و طرح لبخند شما می شود، می تواند در صحیح جویدن و غذا خوردن شما هم تاثیر منفی بگذارد. بسیاری از افراد به دنبال یک روش دائمی برای این دندان های از دست رفته هستند. تا چند سال گذشته انجام پروتز دندان متحرک میان این افراد بسیار رایج بود. مشکلاتی که این روش ایجاد می کرد باعث شد که روش بهتری به نام ایمپلنت جایگزین آن شود. ایمپلنت دندان روشی است دائمی برای دندان های که از دست رفته‌اند. خوشبختانه امروزه با فراگیر شدن ایمپلنت دندان افراد دیگر دغدغه‌ای برای از دست دادن دندان های خود ندارند و دیگر به سراغ دندان های مصنوعی نرفته و ترجیح می دهند از ایمپلنت استفاده کنند و تا مدت زمان زیادی خیال خود را راحت سازند.

مزایای ایمپلنت دندان

مزایای ایمپلنت دندان بی شمار است و استفاده از این روش به سایر روش ها مانند پروتز متحرک ، منطقی تر است. ثابت بودن ایمپلنت همراه با مراقبت صحیح از آن باعث شده تا آخر عمر و با خیالی آسوده از آنها استفاده کنید و راه حلی دائمی برای دندان های از دسته رفته باشد و همچنین معایبی مانند تحلیل رفتن لثه در پروتز متحرک را نداشته باشد.

جنس ایمپلنت دندان

جنس ایمپلنت دندان از تیتانیوم است و البته برخی از آنها از فلز زیرکونیا ساخته شده اند. هر دو فلز تیتانیوم و زیرکونیا با بدن انسان سازگاری کامل داشته و به عنوان یک عامل خارجی در بدن شناسایی نمی شوند، و واکنش منفی به آنها نشان داده نمی شود. قسمت خارجی ایمپلنت و یا همان تاج دندان نیز از جنس سرامیک بوده که همین امر باعث خواهد شد بهترین هماهنگی را بین سایر دندان ها داشته باشد.

چه افردای میتوانند از ایمپلنت دندان استفاده کنند؟

به طور کل هیچ محدودیتی در استفاده از ایمپلنت دندان وجود ندارد ، اما در یک توضیح کلی میتوان گفت که تمامی افرادی که سن 16 سال به بالا داشته باشند، و استخوان های فک آنها کامل رشد کرده باشد میتوانند در صورت از دست دادن دندان هایشان ، برای ایمپلنت دندان مراجعه کرده و اقدام به کاشت دندان به روش ایمپلنت کنند.

مشاوره رایگان ایمپلنت

کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا با بیش از 7 سال سابقه در امر زیبایی فک و دندان‌ها و انواع جراحی دندان و لثه ، با دارا بودن کادری مجرب و تشکیل شده از برترین پزشکان متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان ایمپلنت و خدمات وابسته به آن می‌باشند. شما میتوانید با شماره تماس‌های ذکر شده در سایت و یا ارتباط از طریق واتساپ با یکی از کلینیک های واقع در نیاوران و یا اسلامشهر، تماس گرفته و پس از دریافت نوبت به کلینیک مراجعه نمایید.

ایمپلنت دندان در اسلامشهر تهران

دندان و بهداشت آن بسیار مهم است و خدمات درمانی و زیبایی که برای دندان در نظر گرفته می شود بسیار مهم تر می باشد. هنگامی که یک فرد در نظر دارد برای خدماتی زیبایی و درمانی به دندان پزشک مراجعه کند، مطمئناً در مرحله اول به دنبال یک پزشک مجرب و کاربلد می گردد. حال کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا، ارائه دهنده تمامی خدمات دندان پزشکی، تمامی خدمات مرتبط با ایمپلنت دندان در اسلامشهر را با کاملترین و مجهزترین تجهیزات دندان پزشکی با بیش از 7 سال سابقه در اختیار مراجعین قرار داده است تا با خیالی آسوده و همچنین گارانتی کامل از خدمات آن بهره ببرند و بتوانند با بهترین قیمت از این خدمات استفاده نمایند.

این خدمات از ابتدای مسیر تا انتها توسط مجرب‌ترین پزشکان شاغل در کلینیک و دکتر شیدا بیابانی صورت گرفته و تمام تلاش خود را خواهند کرد تا برترین خدمات را به شما ارائه دهند.

شما میتوانید با تماس تلفنی و یا از طریق سامانه چت سایت، برای مشاوره و معاینه رایگان اقدام کنید و در صورت تایید شما، از خدمات ایمپلنت دندان در اسلامشهر برخوردار شوید.

مزایای استفاده از کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

ضمانت کامل خدمات انجام شده
نوبت دهی دقیق و بدون اتلاف وقت
مشاوره و معاینه رایگان با تعیین وقت قبلی
بهترین قیمت خدمات دندان پزشکی در تهران
محیطی آرام و مجهز با دقیق ترین دستگاه ها

خدمات کلینیک دکتر شیدا