بلیچینگ دندان

در کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

بلیچینگ دندان چیست ؟

بلیچینگ ، یکی از روش های سفید کردن دندان است که با استفاده از مواد مخصوص و لیزر در کلینیک دندان پزشکی انجام می پذیرد. با ظهور روش های جدید در دندانپزشکی اکنون داشتن لبخند زیباتر در دسترس افراد بیشتری قرار دارد. یکی از محبوب ترین روش های سفید کردن دندان، بلیچینگ دندان است. رنگ دندان ها در اثر مصرف موادی همچون رژیم غذایی نامناسب و استفاده از سیگار و قلیان و سایر دخانیات و غیره تغییر رنگ می دهد. بلیچینگ دندان یکی از روش های سفید کردن دندان و اصلاح طرح لبخند، با کمک مواد ویژه است. این کار می تواند هم در مطب دندانپزشک انجام شود و هم توسط تکنیک های متفاوت درمنزل توسط خود فرد صورت گیرد. البته در هر کدام از این دو روش، مواد متفاوتی برای بلیچینگ دندان استفاده می شود. بلیچینگ دندان و سفید کردن دندان، موجب افزایش اعتماد به نفس افراد شده و حس زیبایی و آراستگی به فرد می دهد. از این رو این روش طرفداران زیادی دارد. بلیچینگ دندان یکی از اولین گزینه ها برای داشتن طرح لبخند زیبا در افراد است.

مزایای بلیچینگ

مزایای بلیچینگ را میتوان به این شکل گفت که شما پس از استفاده از خدمات بلیچینگ در کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا، دندان هایی سفید و یک دست را خواهید داشت و در واقع یک روش ساده و کم هزینه برای افزایش اعتماد به نفس و لبخند شما خواهد بود ، همچنین این روش از بی خطرترین روش های مرسوم سفید کردن دندان ها بشمار رفته و ماندگاری مناسبی دارد.

انواع روش های بلیچینگ

انواع روش های بلیچینگ به 3 دسته تقسیم شده که دو مدل آن در کلینیک های دندان پزشکی صورت میگیرد که به آنها آفیس بلیچینگ و بلیچینگ فوری گفته میشود و یک روش که بلیچینگ خانگی نام دارد.
در روش آفیس بلیچینگ ، سفید کردن دندان در چند جلسه نسبت به شرایط دندان ها انجام می شود و در حالت بلیچینگ فوری ، خدمات در یک جلسه انجام شده اما طول عمر کمتری در بین 1 تا 3 سال دارد و نیاز به ترمیم مجدد خواهد داشت.

چه افرادی میتوانند از بلچینیگ استفاده کنند؟

تمامی افرادی که در حال حاضر از وضعیت قرار گیری دندان های خود رضایت دارند و نامرتبی در فک و دندان دیده نمی شود و تنها مشکل آنها زرد بودن و یا زرد شدن دندان به واسطه استفاده از دخانیات و یا مصرف قهوه و چای و یا سایر موارد صورت گرفته است میتوانند از این روش برای سفید کردن دندان ها استفاده نمایند.

مشاوره رایگان بلیچینگ و سفید کردن دندان

کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا با بیش از 7 سال سابقه در امر زیبایی فک و دندان‌ها و انواع جراحی دندان و لثه ، با دارا بودن کادری مجرب و تشکیل شده از برترین پزشکان متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان بلیچینگ و خدمات سفید کردن دندان می‌باشد. شما میتوانید با شماره تماس‌های ذکر شده در سایت و یا ارتباط از طریق واتساپ با یکی از کلینیک های واقع در نیاوران و یا اسلامشهر، تماس گرفته و پس از دریافت نوبت به کلینیک مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

ضمانت کامل خدمات انجام شده
نوبت دهی دقیق و بدون اتلاف وقت
مشاوره و معاینه رایگان با تعیین وقت قبلی
بهترین قیمت خدمات دندان پزشکی در تهران
محیطی آرام و مجهز با دقیق ترین دستگاه ها

خدمات کلینیک دکتر شیدا