لیفت لثه

در کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

لیفت لثه چیست؟

لیفت لثه یا همان کانتورینگ ، نوعی جراحی لثه است که در دسته درمان های زیبایی قرار میگیرد. در این فرآیند ، بافت اضافی لثه برداشته می شود. اگر لثه از اطراف دندان پسروی کرده باشد باید بافت بازسازی و ترمیم بشود. گاهی اوقات ممکن است در برخی افراد اتفاق ناخوشایندی رخ‌ داده و زیبایی لبخند آن‌ها را کاهش دهد. نامتناسب بودن لثه ‌ها که در واقع لبخند لثه ای را به دنبال دارد، از این قبیل اتفاقات است. لیفت لثه‌ ها، عملی است که تمامی مشکلات مربوط به عدم تناسب لثه ها از جمله تحلیل لثه و یا برآمدگی بیش از حد آن‌ها را از بین می برد و زیبایی لبخند افراد را به آن‌ها باز می گرداند. این عمل ممکن است از طریق تیغ جراحی و یا لیزر انجام شود که روش لیزری روش مناسب تر و به روزتری برای این کار به شمار می رود. البته کانتورینگ صرفاً یه عمل زیبایی به شمار نمی رود و برای افرادی که مبتلا به بیماری پریودنتال هستند ، لیفت لثه میتواند یک گزینه درمانی باشد. کانتورینگ لثه دندانپزشک زیبایی انجام می شود. این عمل سرپایی و در یک یا دو جلسه صورت میگیرد. قبل از شروع، از بی حسی موضعی برای بی حس کردن لثه استفاده شده عموماً سقف دهان را بی حس می کنند، تا امکان لبخند زدن برای بیمار در حین کانتورینگ فراهم باشد و دندانپزشک بتواند نتایج را بررسی کند.

مزایای لیفت لثه یا کانتورینگ

همانند سایر درمان های مرتبط با زیبایی ، مزایای لیفت لثه باعث زیبایی ظاهر لبخند و افزایش زیبایی در چهره خواهد شد و اعتماد به نفس را در افراد بالاتر خواهد برد. از دیگر مزایای کانتورینگ میتوان به ماندگاری و دائمی بودن آن ، تقارن در لثه ها ، بهبود ظاهر دندان و درمان برخی بیماری ها نام برد.

انواع روش لیفت لثه

روش‌های لیفت لثه نسبت به شرایط لثه افراد و معاینات پزشک صورت می گیرد. اما در کل دو روش جراحی لثه برای تغییر اصلاح خط لثه و یا بالا پایین بردن لثه و تفارن استفاده میگردد و روش افزایش طول تاج دندان ، برای افرادی استفاده میشود که لثه شان اکثر دندان را پوشانده و دندان ها بسیار ریز دیده میشوند که برای همسان سازی و ایجاد تقارن در لثه و تاج دندان ها صورت می گیرد.

چه افرادی نیاز به لیفت لثه دارند ؟

تمامی افراد در سن و سال های بلوغ به بعد که لبخند لثه دارند و یا لثه آنها تقارن نداشته و لثه بخش زیادی از دندان را پوشانده و یا برعکس آن لثه عقب رفته است میتوانند با مراجعه به دندان پزشک متخصص به عمل زیبایی لیفت لثه یا همان کانتورینگ بپردازند.

مشاوره رایگان لیفت لثه

کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا با بیش از 7 سال سابقه در امر زیبایی فک و دندان‌ها و انواع جراحی دندان و لثه ، با دارا بودن کادری مجرب و تشکیل شده از برترین پزشکان متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان لیفت لثه و خدمات آن می‌باشند. شما میتوانید با شماره تماس‌های ذکر شده در سایت و یا ارتباط از طریق واتساپ با یکی از کلینیک های واقع در نیاوران و یا اسلامشهر، تماس گرفته و پس از دریافت نوبت به کلینیک مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

ضمانت کامل خدمات انجام شده
نوبت دهی دقیق و بدون اتلاف وقت
مشاوره و معاینه رایگان با تعیین وقت قبلی
بهترین قیمت خدمات دندان پزشکی در تهران
محیطی آرام و مجهز با دقیق ترین دستگاه ها

خدمات کلینیک دکتر شیدا