لمینت دندان

در کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان یا همان لمینیت دندان روشی برای سفید و جذاب کردن دندان ها است. به طور کلی لمینت، روکش نازک و همرنگ دندان است که برای بهبود زیبایی لبخند و ظاهر کلی دندان ها طراحی شده است. وقتی لمینت روی دندان ها قرار می‌گیرند، باعث تغییر رنگ، شکل، اندازه یا طول دندان‌ها به وضعیت دلخواه فرد می شوند.
یکی از بهترین خدمات زیبایی  دندان، لمینت دندان است. در این روش هر فردی می‌تواند لبخندی زیبا، دندان‌های سفید و یکدست داشته باشد. بسیاری از کارهای زیبایی و درمانی در دندان‌پزشکی برای داشتن دندان‌هایی بی نقص و مرتب وجود دارد که لمینیت با توجه به استحکام و زیبایی که دارد یکی از بهترین روش‌ ها محسوب می‌شود. برخلاف تصور عامه براى ساخت لمینت هاى سرامیکى همیشه نیاز به تراش دندان نیست و در صورت انتخاب صحیح روش درمانى توسط دندانپزشک متخصص تنها آماده سازى مختصرى جهت نشستن لمینت ها بدون هیچ آسیبى به بافت طبیعى دندان امکان پذیر است. از آنجایی که عملکرد درست لمینت نیز در کنار جنبه ی زیبایی آن حائز اهمیت است، پیوست صحیح و محکم دندان طبیعی و لمینت سرامیکی ضروری است.
میان دندان طبیعی و لمینت از رزین حساس به نور استفاده می شود تا پس از نصب لمینت بتوان با تاباندن اشعه ای خاص آن را محکم کرد.

انواع لمینت

امروزه لمینت به دو روش لمینت سرامیکی و لمینت کامپوزیتی انجام پذیر است که هر یک از این روش ها نسبت به شرایط فرد و دندان ها ، توسط پزشک متخصص انجام میگیرد. در لمینت سرامیکی همانطور که از نامش پیداست جنسی از سرامیک روی دندان ها قرار خواهد گرفت و مقاومت زیادی دارند ، اما این لمینت ها پس از قالب گیری در کلینیک ، توسط لابراتوار ساخته شده و سپس بر روی دندان ها قرار میگرند. در روش لمینت کامپوزیتی که ماده ونیر صورت میگرد ، همانند کامپوزیت دندان است که بدون تراش دادن به دندان ، تنها ماده نازک بر روی سطح دندان ها قرار گرفته و دندان پزشک متخصص زیبایی دندان ، آنها را شکل میدهد.

تعداد جلسات مورد نیاز لمینت

تعداد جلسات مورد نیاز برای لمینت نسبت به مراحل و کارهایی است که دندان پزشک باید بر روی دندان ها شما انجام دهد ، اما در یک توضیح کلی میتوان گفت لمینت سرامیکی بین 2 تا 3 جلسه و لمینت کامپوزیتی بین 1 تا 2 جلسه زمان نیاز است.

بهترین سن برای لمینت

بهترین سن برای لمینت زمانی است که استخوان فک و دندان ها رشد کافی کرده باشند که حدودا سن 16 تا 18 سالگی به بعد را میتوان گفت. اما با توجه به اینکه در برخی موارد لمینت به جز جنبه زیبایی ، جنبه درمانی نیز خواهد داشت ، بنا به تشخیص دندان پزشک متخصص ممکن است در سنین پایین تر نیز این خدمات انجام پذیرد.

مشاوره رایگان لمینت

کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا با بیش از 7 سال سابقه در امر زیبایی فک و دندان‌ها و انواع جراحی دندان و لثه ، با دارا بودن کادری مجرب و تشکیل شده از برترین پزشکان متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان لمینت و خدمات آن می‌باشند. شما میتوانید با شماره تماس‌های ذکر شده در سایت و یا ارتباط از طریق واتساپ با یکی از کلینیک های واقع در نیاوران و یا اسلامشهر، تماس گرفته و پس از دریافت نوبت به کلینیک مراجعه نمایید.

لمینت دندان در اسلامشهر تهران

خدمات لمینت دندان در اسلامشهر یکی از مهمترین و البته ارزنده ترین خدماتی است که در کلینیک دکتر شیدا در اسلامشهر انجام می پذیرد. در این کلینیک انواع لمنیت دندان بر اساس سلیقه مراجعین و البته مشاوره دندان پزشکان متخصص در این زمینه صورت گرفته و همراه با ضمانت بی قید و شرط ارائه می شود.

رضایت صد در صدی مراجعین در کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا که زیر نظر دکتر شیدا بیابانی است، نشان دهنده این امر می باشد. همچنین تمامی مراجعین این امکان را دارا می باشند که برای مشاوره و معاینه اولیه به صورت رایگان با تعیین وقت قبلی به کلینیک مراجعه کرده و با توجه به ضمانت این کلینیک برای تمامی خدمات خود، میتوانند در صورت بروز هر گونه مشکلی بدون تعیین وقت قبلی، به مطب جهت ترمیم و یا رفع مشکل مراجعه نمایند.

مزایای استفاده از کلینیک دندان پزشکی دکتر شیدا

ضمانت کامل خدمات انجام شده
نوبت دهی دقیق و بدون اتلاف وقت
مشاوره و معاینه رایگان با تعیین وقت قبلی
بهترین قیمت خدمات دندان پزشکی در تهران
محیطی آرام و مجهز با دقیق ترین دستگاه ها

خدمات کلینیک دکتر شیدا